Kill for Hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Kill for Hell

I'll kill all my enemies in the name of the Hell
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dezgust fata de trupurile vi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Haruko

Haruko


Mesaje : 12
Data de înscriere : 01/01/2010

Dezgust fata de trupurile vi Empty
MesajSubiect: Dezgust fata de trupurile vi   Dezgust fata de trupurile vi I_icon_minitimeVin Ian 01, 2010 4:18 pm

Inspira adanc,lasandusi capul pe spate,rezemata de trunchiul unui copac. In minte i se derula aceeasi melodie ca-n copilarie,facand'o sa ameteasca alaturi de mirosul putred care'i strabatea narile. Intrase intr'o transa,din nou. Privea drept inainte in timp ce incepuse sa fredoneze notele muzicale ale unui cantec,aparand pe pielea obrazului sau o lacrima din sange,care se prelingea pe barbia ei,apoi pe gatul sau.
Sus In jos
Ai Enma
Admin
Ai Enma


Mesaje : 130
Data de înscriere : 30/12/2009

Dezgust fata de trupurile vi Empty
MesajSubiect: Re: Dezgust fata de trupurile vi   Dezgust fata de trupurile vi I_icon_minitimeVin Ian 01, 2010 8:57 pm

Paseam usor pe pamantul dezgolit al padurii,cantand singura melodie ce o stiam,privind pierduta in fata.Inca purtam kimonoul cu care imi faceam ''meseria'' in lumea oamenilor.Inca unul dus in strafundurile Iadului...
Sus In jos
https://kill-4-hell.forumgratuit.ro
Haruko

Haruko


Mesaje : 12
Data de înscriere : 01/01/2010

Dezgust fata de trupurile vi Empty
MesajSubiect: Re: Dezgust fata de trupurile vi   Dezgust fata de trupurile vi I_icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:11 pm

Isi duse mana instinctiv spre obrazul stang,vrand sa stearga orice fel de urma lasata de acea lacrima. Era imbracata intr'o rochie de-un rosu sangeriu,greu de neobservat mai ales si-n plina seara.Inghiti in sec,punandusi mana la gat,in timp ce privirea ii fugise pe picioarele sale. Era desculta,intradevar,insa era doar un mic amanunt neimportant,in momentele acelea.Dorea sa'si limpezeasca gandurile si amintirile.
Sus In jos
Ai Enma
Admin
Ai Enma


Mesaje : 130
Data de înscriere : 30/12/2009

Dezgust fata de trupurile vi Empty
MesajSubiect: Re: Dezgust fata de trupurile vi   Dezgust fata de trupurile vi I_icon_minitimeVin Ian 01, 2010 10:30 pm

Mainile mele ardeau cu Focul Iadului.Mi-am intins mana spre un pom dandu-i foc in timp ce am inceput sa dansez,facand la fel si cu altii,cantand melodia
Sus In jos
https://kill-4-hell.forumgratuit.ro
Haruko

Haruko


Mesaje : 12
Data de înscriere : 01/01/2010

Dezgust fata de trupurile vi Empty
MesajSubiect: Re: Dezgust fata de trupurile vi   Dezgust fata de trupurile vi I_icon_minitimeSam Ian 02, 2010 11:31 am

Isi arunca privirea spre umarul sau stang, auzind cateva miscari nu departe de ea.Se ridica usor luand'o apoi pe langa copaci,observand la un moment dat o silueta care dansa in preeajma pomilor,acum inlantuiti de foc.
Sus In jos
Ai Enma
Admin
Ai Enma


Mesaje : 130
Data de înscriere : 30/12/2009

Dezgust fata de trupurile vi Empty
MesajSubiect: Re: Dezgust fata de trupurile vi   Dezgust fata de trupurile vi I_icon_minitimeMar Ian 05, 2010 8:39 pm

O lacrima imi curgea pe obraz...era la fel ca atunci cand am luat nastere ca shinigami
Sus In jos
https://kill-4-hell.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Dezgust fata de trupurile vi Empty
MesajSubiect: Re: Dezgust fata de trupurile vi   Dezgust fata de trupurile vi I_icon_minitime

Sus In jos
 
Dezgust fata de trupurile vi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill for Hell :: Locuri inspaimantatoare :: Padurea Cadavrelor-
Mergi direct la: