Kill for Hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Kill for Hell

I'll kill all my enemies in the name of the Hell
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rina

Rina


Mesaje : 186
Data de înscriere : 31/12/2009

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:30 pm

Mi-am trecut mana prin parul roz, priviind cerul innorat. Luna se mai vedea din cand in cand, apoi disparea printre norii reci si tristi. Mi-am lasat trupul sa cada, julindu-mi usor genunchi. Stateam in fata unui mormant, cu capul plecat.
Sus In jos
Noriko

Noriko


Mesaje : 39
Data de înscriere : 31/12/2009
Varsta : 29

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:31 pm

Am alergat pana in fata cimitirului. Gafaiam. Mi-am reglat respiratia si am pasit pe poteca marginita de morminte.
Sus In jos
Rina

Rina


Mesaje : 186
Data de înscriere : 31/12/2009

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:35 pm

Mi-am lasat capul si mai jos, priviind pamantul acoperit de iarba proaspata. Am pus trandafirul ce imi ranise degetele cu spinii lui, pe mormant
Sus In jos
Noriko

Noriko


Mesaje : 39
Data de înscriere : 31/12/2009
Varsta : 29

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:38 pm

Am inaintat pana la o anumita alee din stanga. Am pasit pe aceasta si m-am oprit la un mormant, langa o fata.
Sus In jos
Rina

Rina


Mesaje : 186
Data de înscriere : 31/12/2009

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:43 pm

Mi-am ridicat un pic capul, priviind-o cu coada ochiului. Nu m-am miscat din pozitia in care eram, doar imi indreptase-m privirea spre cer
Sus In jos
Noriko

Noriko


Mesaje : 39
Data de înscriere : 31/12/2009
Varsta : 29

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:46 pm

Am scos un trandafir si l-am pus pe mormant. Am citit pentru a o mia oara mesajul gravat pe piatra funerara. "Sunt tatal ficei mele si pazitorul taramului in care odihnesc"


Ultima editare efectuata de catre Noriko in Joi Dec 31, 2009 4:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Ryuji

Ryuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/12/2009

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:49 pm

Statea in fund , pe un mormant rece din ciment , privind in gol si avand stransa intre buze , nelipsita tigare , care emana fumul ce se imprastia in jurul sau.
Sus In jos
Noriko

Noriko


Mesaje : 39
Data de înscriere : 31/12/2009
Varsta : 29

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:52 pm

M-am ridicat si am dat sa plec. Nu mai aveam ce cauta acolo. Imi incheiasem vizita.
Sus In jos
Rina

Rina


Mesaje : 186
Data de înscriere : 31/12/2009

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:55 pm

M-am ridicat de pe pamantul rece. Ceva greu si umed imi aluneca pe obraz, apoi murii pe cimentul rece. Mi-am ridicat capul spre cer. Ploua... Oare cerul plange sau a fost lacrima mea?
Sus In jos
Noriko

Noriko


Mesaje : 39
Data de înscriere : 31/12/2009
Varsta : 29

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:57 pm

Am ridicat capul, privind norii negriciosi. Mi-am intins palma si am prins o picatura.
Sus In jos
Ryuji

Ryuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/12/2009

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 4:59 pm

Simti stropii reci de ploaie , cei strabatusera hainele si facusera contact cu pielea lui.Injura in gandul sau , caci din cauza ploii , tigarea i se stinse , asa ca o lasa sa ii cada dintre buze.
Sus In jos
Noriko

Noriko


Mesaje : 39
Data de înscriere : 31/12/2009
Varsta : 29

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 5:02 pm

Am sarit peste morminte si m-am adapostit sub streasina bisericii. Nu iubeam apa. Fugeam de ea. Faceam baie doar cand era nevoie.
Sus In jos
Rina

Rina


Mesaje : 186
Data de înscriere : 31/12/2009

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 5:07 pm

Am inceput sa pasesc pe potecile pietruite ale cimitirului, atat de gol. Mai era cineva pe un mormant
Sus In jos
Noriko

Noriko


Mesaje : 39
Data de înscriere : 31/12/2009
Varsta : 29

Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 5:13 pm

Mi-am scuturat coada ca sa o descotorosesc de toata apa. Am marait usor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad Empty
MesajSubiect: Re: Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad   Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad I_icon_minitime

Sus In jos
 
Pana si cea mai dezghetata inima... Se incalzeste in Iad
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill for Hell :: HELL :: Cimitirul-
Mergi direct la: